Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Technik produkcji / Laborant

Technik produkcji / Laborant

Sidebar Image

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 32 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, poszukujemy kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek zajmujących się analizą materiałów budowlanych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Malbork

Opis stanowiska:

  • Praca w laboratorium produkcyjnym
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • Monitorowanie prawidłowego przebiegu procesu
  • Prowadzenie rejestracji wyników
  • Praca wielozadaniowa
  • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi instrukcjami
  • Praca zmianowa

Czego szukamy:

  • Wykształcenie średnie
  • Zdolność szybkiego uczenia się i nabywania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • W przypadku osób z poza Malborka i okolic, gotowość do relokacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji lub w laboratorium
  • Wykształcenie chemiczne lub techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji
  • Pracę w dynamicznym młodym zespole
  • Karierę w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń wstępnych, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Karty sportowe w ramach pakietu socjalnego
  • Dofinansowana opieka medyczna