Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Specjalista laboratoryjny

Specjalista laboratoryjny

Sidebar Image

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 32 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Szukamy osób na stanowisko:

w powstającej pracowni analiz środowiskowych.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w uruchomieniu nowego laboratorium analitycznego wykonującego badania próbek środowiskowych,
  • Wdrożenie najnowocześniejszych metod badawczych z wykorzystaniem technik GC-MS, GC-FID oraz ICP-MS,
  • Wykonanie walidacji metod analitycznych i wykonywanie rutynowych analiz,
  • Pomoc w przeprowadzeniu laboratorium przez proces akredytacji zgodnie z ISO 17025,
  • Prowadzenie rejestracji i zatwierdzanie wyników w systemie ELIMS - Eurofins Laboratory Information Management System
  • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi instrukcjami.

Wymagania:

  • Zdolność do współpracy z innymi działami firmy,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i nabywania nowych umiejętności,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 17025,
  • Wykształcenie wyższe (chemiczne, ochrona środowiska, technologia chemiczna),
  • Komunikatywny angielski w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w laboratorium zajmującym się badaniem próbek środowiskowych (minimum 2 lata)
  • Znajomość technik analitycznych GC-MS, GC-FID, ICP-MS,
  • Znajomość wymagań prawnych w zakresie analityki próbek środowiskowych.

Oferujemy:

  • Praca z użyciem najnowszych technologii,
  • Możliwość nauki nowoczesnych technik laboratoryjnych i zagadnień Lean,
  • Stabilne zatrudnienie - firma będąca liderem w swoim obszarze,
  • Praca w dynamicznym zespole,
  • Przyjazne zaplecze socjalne,
  • Miła atmosfera pracy,
  • Pakiet medyczny Lux-Med.,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.