Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Specjalista ds. Zamówień

Specjalista ds. Zamówień

Sidebar Image

Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 30 000 pracowników w 375 laboratoriach zlokalizowanych w 41 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wpierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

Specjalista ds. Zamówień - Absolwent, Student

Zakres obowiązków:

  • Budowanie kompetencji zakupowych w ramach SSC
  • Dbanie o przestrzeganie grupowych standardów zakupowych i biznesowych
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Aktywny wkład w budowanie zespołu
  • Możliwość udziału w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka obcego (francuski, niemiecki, holenderski, hiszpański, włoski oraz języki krajów skandynawskich) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Zainteresowanie obszarem zakupów (tworzenie zamówień, współpraca z dostawcami, rozwiązywanie problemów związanych z dostawami)
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania
  • Preferowana osiągalność w pełnym wymiarze czasu pracy

Oferujemy:

  • Szkolenia
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Dużą niezależność w pracy
  • Otwartą komunikację
  • Przyjazną atmosferę