Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Specjalista ds. Płac i Kadr

Specjalista ds. Płac i Kadr

Sidebar Image

Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 30 000 pracowników w 375 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • samodzielne rozliczanie wynagrodzeń,
  • przygotowanie i nadzór nad dokumentami związanymi ze stosunkiem pracy,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej (akt osobowych),
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON oraz deklaracji podatkowych,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość programów Płatnik oraz kadrowo-płacowych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dokładność, zaangażowanie, szczegółowość,
  • samodzielność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość szybkiego rozwinięcia swoich umiejętności,
  • pakiet medyczny (Lux Med),
  • dofinansowanie do zajęć sportowych - karta Multisport.