Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Service Desk Administrator

Service Desk Administrator

Sidebar Image

Eurofins Scientific jest światowym liderem w wykonywaniu analiz produktów spożywczych i farmaceutycznych. Jest to również numer jeden na świecie w zakresie usług laboratoryjnych dla środowiska i jeden z globalnych liderów rynku w agro, genetycznych, farmakologii i centralnych usług laboratoryjnych. Pracuje u nas ponad 38 000 pracowników w ponad 410 laboratoriach w 44 krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem, w Katowicach tworzone jest aktualnie Group Service Center na poziomie którego ustalane są strategia, wizja i misja organizacji. W ramach naszej organizacji powstają takie zespoły z obszaru globalnych zakupów, grupowego raportowania i kontrolingu, rekrutacji i IT.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Klasyfikacja przychodzących maili według wyznaczonych instrukcji
  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia odpowiadając na pytania użytkowników
  • Analiza problemów użytkowników i ich zapytań
  • Odpowiedzi na zapytania mailowe według wytycznych oraz przypisywanie zapytań do specjalistów
  • Raportowanie KPIs oraz wsparcie w onbordingu nowych krajów do procesu OTRS
  • Dbanie o przestrzeganie grupowych standardów
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Aktywny wkład w budowanie zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum licencjackie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów: multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobrą kawę