Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Młodszy Specjalista ds. księgowości OtC/PtP

Młodszy Specjalista ds. księgowości OtC/PtP

Sidebar Image

Oferujemy:

  • Szkolenia
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w rozwoju dynamicznie rosnącej firmy
  • Dużą niezależność w pracy
  • Otwartą komunikację
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości spółek z Grupy
  • Dbanie o przestrzeganie grupowych standardów finansowych i biznesowych
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Aktywny wkład w budowanie zespołu
  • Możliwość udziału w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacjami firmy

Wymagania:

  • Energia, entuzjazm i chęci do działania i osiągania celów
  • Wykształcenie wyższe  w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość drugiego języka obcego (francuski, niemiecki, holenderski, hiszpański, włoski oraz języki krajów skandynawskich) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się