Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Laborant pracowni chemicznej / mikrobiologicznej

Laborant pracowni chemicznej / mikrobiologicznej

Sidebar Image

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 32 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Miejsce pracy: Malbork

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie próbek do badań
• Wykonywanie analiz i oznaczeń z wykorzystaniem szerokiego spektrum metod
• Udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska, zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2005, w tym sterowanie jakością badań, sprawdzanie metod, nadzór nad wyposażeniem
• Realizacja zadań i projektów związanych z podnoszeniem bezpieczeństwa w obszarze jak i optymalizacją pracy przy wykonywaniu oznaczeń

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne)
• Doświadczenie: atutem będzie minimum 1 rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym z wykorzystaniem metod chromatograficznych lub klasycznych
• Znajomość pracy zgodnie z PN EN ISO/IEC 17025:2005 będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym
• Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz świadomość jakości wykonywanej pracy
• Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
• Dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office
• Znajomość języka: j. angielski w stopniu podstawowym

Oferujemy:
• Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat
• Umowa na czas określony
• Praca zmianowa
• Dofinansowanie do opieki medycznej
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę