Eurofins Poland >> Oferty pracy >> Kierownik Obszaru (Business Unit Manager)

Kierownik Obszaru (Business Unit Manager)

Sidebar Image

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 38 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 44 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

Lokalizacja: Malbork

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie działalności laboratorium, pod względem wielkości i procesów
  • Uzyskiwanie akredytacji PCA (Polskie Centrum Akredytacji)
  • Rekrutacja nowych pracowników laboratoryjnych oraz szkolenia
  • Zapewnianie najwyższej jakości analizy dla InterCo (wewnętrznych klientów Eurofins)
  • Zapewnianie najwyższej jakości, terminowych usług (Eurofins Operational Excellence)
  • Usprawnianie organizacji oraz jej produktywności
  • Osiąganie celów operacyjnych oraz finansowych założonych przez Grupę Eurofins

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją lub projektem, preferowane w międzynarodowym środowisku
  • Podstawy finansowości (P&L oraz CF)
  • Znajomość procesów operacyjnych/projektowych
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w rozwijającej się organizacji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość wykorzystywania w codziennej pracy języka angielskiego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie