Eurofins Poland >> Oferty pracy >> IT Rekruter

IT Rekruter

Sidebar Image

Eurofins Scientific jest światowym liderem w wykonywaniu analiz produktów spożywczych i farmaceutycznych. Jest to również numer jeden na świecie w zakresie usług laboratoryjnych dla środowiska i jeden z globalnych liderów rynku w agro, genetycznych, farmakologii i centralnych usług laboratoryjnych. Pracuje u nas ponad 38 000 pracowników w ponad 410 laboratoriach w 44 krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem, w Katowicach tworzone jest aktualnie Group Service Center na poziomie którego ustalane są strategia, wizja i misja organizacji. W ramach naszej organizacji powstają takie zespoły z obszaru globalnych zakupów, grupowego raportowania i kontrolingu, rekrutacji i IT.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

IT Rekruter

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska IT w nowo powstającym Centrum Kompetencyjnym w Katowicach
  • Aktywne poszukiwanie pracowników
  • Wspieranie działań Employer brandingowych dla Dywizji IT
  • Wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji w obszarze HR
  • Udział w projektach HR

Wymagania:

  • Minimum 12 miesięczne doświadczenie w aktywnej rekrutacji na stanowiska IT zdobyte w agencji rekrutacyjnej lub międzynarodowej korporacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wykształcenie min. Licencjackie
  • Zaradność, samodzielność i optymizm

Oferujemy:

  • Możliwość nauki od osób będących ekspertami w obszarze rekrutacji
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów: multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego na co dzień w pracy