Eurofins Poland >> Oferty pracy >> IT Rekruter

IT Rekruter

Sidebar Image

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 35 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 44 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

IT Rekruter

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska IT w nowo powstającym Centrum Kompetencyjnym w Katowicach
  • Aktywne poszukiwanie pracowników
  • Wspieranie działań Employer brandingowych dla Dywizji IT
  • Wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji w obszarze HR
  • Udział w projektach HR

Wymagania:

  • Minimum 12 miesięczne doświadczenie w aktywnej rekrutacji na stanowiska IT zdobyte w agencji rekrutacyjnej lub międzynarodowej korporacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wykształcenie min. Licencjackie
  • Zaradność, samodzielność i optymizm

Oferujemy:

  • Możliwość nauki od osób będących ekspertami w obszarze rekrutacji
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego na co dzień w pracy