Eurofins Poland >> Kim jesteśmy

Światowa jakość

Eurofins Scientific to wiodąca międzynarodowa grupa laboratoriów, osiągająca przychód na poziomie 3 miliardów rocznie, zatrudniająca 45 000 pracowników w 650 laboratoriach w 45 krajach na całym świecie. Nasze laboratoria świadczą unikalną gamę usług badawczych dla produktów farmaceutycznych, żywności, przemysłu oraz dóbr konsumenckich.

Kompleksowe usługi i wieloletnie doświadczenie.

Firma Eurofins uważana jest za światowego lidera w swojej dziedzinie. Grupa dysponuje portfelem ponad 150.000 uznanych metod analitycznych, w tym do oceny bezpieczeństwa, tożsamość, autentyczności, pochodzenia, śledzenia oraz czystości substancji i produktów biologicznych. Eurofins pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii i chemii analitycznej. Poprzez takie badania możemy zaoferować swoim klientom unikalne rozwiązania analityczne i najbardziej kompleksowy zakres metod badawczych.

Zobowiązanie do najwyższej jakości.

Działalność Eurofins zobowiązuje do zapewnienia najwyższej jakości usług, dokładnych wyników w określonym czasie i konsultacji z wysoce wykwalifikowany zespołem. Niezawodność i dokładność oferowanych usług pomagają naszym partnerom w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych. Dzięki ciągle doskonalonej ofercie, jesteśmy w stanie spełnić coraz ostrzejsze normy jakości i bezpieczeństwa organów regulacyjnych na całym świecie.

Gwarancja innowacyjności oraz wsparcie rynkowego lidera.

Eurofins Polska, wcześniej znane jako Steins Laboratorium, działa na polskim rynku od 2003 roku. Dzięki dużym inwestycjom w innowacje, technologie, IT , logistykę oraz bardzo duża liczba przebadanych próbek dajemy gwarancję niezwykle wysokich standardów w rozsądnych cenach.

Więcej informacji o Grupie Eurofins:

Eurofins - about us

Eurofins - corporate presentation 

Kontakt

Kontakt

e-mail: info@eurofins.pl 

tel.: (+48) 55 272-04-73